I-Water zestaw 3w1 Jonizator Wody – czyli jak zaoszczędzić ponad 1700 zł rocznie i zyskać zdrowie!

3.8/5 (8 ocen)

Ciało człowieka składa się w przybliżeniu z około 70% wody. Jakość wypijanej przez nas wody jest naprawdę bardzo ważna, ponieważ ma bezpośredni wpływ na kondycję naszego organizmu.

„I-water = moja inteligentna woda”

Jonizator wody I-water jest zbawienny dla osób, które chcą czerpać korzyści z picia wysokiej jakości wody mineralnej, jednak ważne są dla nich:

 • ekologia
 • oszczędność
 • smak
 • zdrowie
 • a także wygoda

I-Water dostarcza konsumentom najwyższej jakości produkt w bardzo dobrej cenie. Używanie I-Water to nie tylko spożywanie smaczniejszej wody, lecz również długofalowe korzyści dla Twojego zdrowia i kondycji naszej planety.

Główny materiał z jakiego wykonany jest I-Water to tworzywo o nazwie Tritan. Ze względu na wysoką wytrzymałość i odporność na ogrzewanie, Tritan jest wręcz idealny do produkcji sportowych bidonów. W celu wyprodukowania butelek z Tritanu, firma współpracuje z Eastman – światowym specjalistą w tej dziedzinie. Główną zaletą Tritanu jest jego bezpieczeństwo, gdyż jest to tworzywo BPA-free, czyli pozbawione szkodliwego bisfenolu A, co czyni go również produktem przyjaznym dla środowiska.

Główne zalety I-Water:

 • mineralizuje (magnez, cynk, potas, wapń),
 • zmiękcza i oczyszcza wodę poprawiając jej smak wody,
 • niszczy bakterie (Escherichia Coli, staphylococcus aureus itp.)
 • neutralizuje chlor
 • jest jonizatorem wody(!), podnosi PH od 8,5 do 9,8 nie wymagając podłączenia do prądu

Jego zasada działania jest banalnie prosta. Nalewamy zimną wodę, a po 10 minutach wstrząsamy i otrzymujemy wodę zjonizowaną. Woda zostaje nasycona w aktywny wodór (staje się żywą wodą).

Butelka z filtrem sprawdzi się świetnie nie tylko w domu, ale także możesz ją zabrać wszędzie gdzie tylko potrzebujesz.

Zestaw zawiera:

 • I-Water 380 – mała butelka na wodę, bardzo wygodna w podróży, idealna do osób aktywnych lub dzieci, zmieści się nawet w torebce.
 • I-Water 600 – butelka w standardowym rozmiarze do codziennego użytku, sprawdzi się w wielu sytuacjach.
 • I-Water 1400 – dzbanek do użytku domowego, aby mieć dobrą wodę zawsze pod ręką

Co ważne, filtr mineralny wymieniamy raz w roku, wystarcza on na 1460 napełnień, czyli 4 napełnienia dziennie!

Zaś sama butelka na wodę jest bardzo praktyczna, ma fajny design i może Ci towarzyszyć w każdej podróży.

Oszczędność

Poniżej znajdują się wyliczenia odnośnie oszczędności wody w okresie rocznym, czyli porównanie wydatków jeżeli 2-osobowa rodzina kupuje wodę codziennie butelkowaną (wypija łącznie 4,5 l dziennie) oraz jaki jest koszt zakupu I-water wraz z kosztem bieżącej wody:

Cena butelki 1,5 l wody mineralnej: 1,69 zł

Ilość butelek wypite przez 2 osoby w ciągu jednego dnia: 3 butelki ( 4,5 l )

Koszt dzienny wody mineralnej: 5,07

Koszt roczny wody mineralnej: 1850,55

Pierwszy rok:

Cena dzbanka iWater: 389 zł

Cena 1m3 wody bieżącej w Krakowie: 10,15 zł

Cena 1 litra wody bieżącej w Krakowie: 0,01 zł

Koszt dzienny wody bieżącej: 0,05 zł

Koszt roczny wody bieżącej: 18,25 zł

Razem: 407,25 zł

Oszczędność w pierwszym roku: 1850,55 zł – 407,25 zł = 1443,3 zł

Kolejny rok: 

Cena filtra iWater: 99 zł

Koszt roczny wody bieżącej: 18,25 zł

Razem: 117,25 zł

Oszczędność w następnym i każdym kolejnym roku: 1850,55 zł – 407,25 zł = 1733,3 zł

Wskazówki odnośnie użytkowania filtra i-water:

 • Aby otrzymać zjonizowaną wodę zasadową wystarczy wlać do butelki i-water wodę z kranu i odstawić na około 10 minut. Po tym czasie można pić prosto z butelki lub przelać do innego naczynia.
 • Przed pierwszym użyciem należy dokładnie wypłukać butelkę z załączonym filtrem, a wodę z pierwszej jonizacji wylać, nie należy jej spożywać.
 • Woda wlana do butelki i-water powinna zostać zużyta w przeciągu 24 godzin. Po tym czasie zalecamy jej wylanie i zastąpienie świeżą.
 • W celu zachowania higieny oraz utrzymania wydajności filtra przy codziennym użytkowaniu należy czyścić filtr raz w tygodniu (lub jeśli srebrne kulki staną się widocznie ciemniejsze) za pomocą wody z octem.
 • Żywotność filtra wynosi rok i po tym czasie należy wymienić go na nowy w celu zachowania wysokiej wydajności filtracji i jonizacji.

Jak przebiega jonizacja wody?

Do butelki filtrującej wlewamy wodę, która zostaje zalkalizowana poprzez zawarte w środku mineralne kulki. I-Water zawiera w sobie 4 rodzaje kulek mineralnych (magnezowe, turmalinowe, kryształu górskiego węglowe).

Właśnie te kule w wyniku reakcji potrafią podnieść poziom pH wody, zmniejszając przy okazji jej kwasowość. Wnętrze żołądka jest mocno kwasowe, więc taki rodzaj wody neutralizując środowisko kwasowe wpływa pozytywnie na problemy natury gastrycznej takie jak zgaga czy refluks.

Generator aktywnego wodoru – aktywny wodór jest przeciwieństwem wolnych rodników tlenowych, które powodują między innymi różne choroby starzenia się. ORP w zależności od czasu jonizacji kształtuje się w zakresie ok. 100 do -600. Podczas pomiaru miernikiem, wartość “kranówki” wynosiła 315, zaś po procesie jonizacji -280.

Picie wody alkalicznej z butelki z filtrem redukuje poziom zakwaszenia organizmu. Podczas gdy woda zasadowa jest przyswajana przez nasze ciało, spada poziom jego zakwaszenia. Duża kwasowość tkanek naszego organizmu jest również czynnikiem przyśpieszającym proces starzenia. Butelka I-Water podnosi ph wody do picia, do poziomu zalecanego 8,5ph lub nawet do poziomu leczniczego 9,8ph. 

Za pomocą elektronicznego miernika pH zbadałam dwie wody: jedną nalaną prosto z kranu, a także drugą, która została zjonizowana przy pomocy I-Water. Różnica była spora, ponieważ pH “kranówki” wynosiło 7,74 pH, zaś drugiej 9,23 pH.

Średnia ocena 3.8 / 5. Ilość głosów: 8

Oceń ten post jako pierwsza!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments