Bonci (Pizzarium) – pizza na kawałki w Rzymie

4.5/5 (2 ocen)
Bonci (Pizzarium) - pizza na kawałki w Rzymie

Być w Rzymie i nie spróbować pizzy na kawałki to istny grzech! 🙂 Z poleceń wielu osób wybraliśmy się do Bonci (Rizzarium). Lokal ten znajduje się w dzielnicy Prati, blisko Watykanu Via della Meloria 43 (jeżeli podróżujecie metrem, to należy wysiąść na przystanku Cipro.

Lokal ten firmuje swoim nazwiskiem Gabriele Bonci – gwiazda kulinarnych programów we włoskiej telewizji.

Wysiadając z metra (przystanek Cipro) już z daleka widzieliśmy kilka osób stojąc w kolejce przed lokalem, jednak widzieliśmy, że idzie całkiem sprawnie. Wchodzimy do środka, a tam bardzo długa lada z przeogromnym wyborem pizzy na kawałki. Wybierasz sobie dany smak i kelner za pomocą specjalnych nożyczek wycina Ci konkretny kawałek pizzy. Oglądając tak pięknie wyglądającą pizzę i kilkanaście jej wariantów smakowych ślinka leciała przez dłuższy czas, jednak po chwili zastanowienia wybraliśmy sobie 4 smaki.

Muszę szczerze przyznać, że pisząc tą recenzję mam mieszane uczucia, ponieważ wiele osób poleca to miejsce, a inni uważają, że jest tu zbyt drogo, a pizza nieco przereklamowana. I po wizycie w Bonci właśnie jestem nieco rozdarta, ponieważ różnorodność i ilość wszelakich smaków pizzy, a także jakość składników jest naprawdę na levelu mega wysokim, jednak w naszym przypadku ciasto było nieco twardawe i nie zrobiła jakiegoś takiego efektu wow jakiego się spodziewałam. Faktycznie była bardzo smaczna, jednak to nie była najlepsza pizza jaką jadłam i pewnie dam jej jeszcze jedną szansę następnym razem.

Średnia ocena 4.5 / 5. Ilość głosów: 2

Oceń ten post jako pierwsza!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments